Pronájem kanceláří a nebytových prostor

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory vhodné pro kanceláře, obchody, učebny nebo sportovní aktivity. Jedná se o místnosti o velikosti 22 m2, 45 m2 nebo 90 m2. Místnosti můžeme připravit dispozičně dle Vaší potřeby, případně je můžeme propojit do větších funkčních celků. V budově je zajištěn bezbariérový přístup. Samozřejmostí je možnost parkování přímo před budovou, nebo možnost pronájmu parkovacího místa na uzavřeném parkovišti. Přestože se budova nachází nedaleko centra Zlína, tak i díky okolní zeleni je budova situována v klidnější části města.

V budově jsou k dispozici zasedací místnosti, školící místnosti a také restaurace. Na recepci je možnost zakoupit chlazené nápoje.

Nebytové prostory lze pronajmout dlouhodobě i krátkodobě např. za účelem pořádání přednášek, seminářů, workshopů apod. Prostory jsou upraveny tak, aby byly vhodné např. pro kurzy jógy, tai-či a meditační cvičení (kapacita 25 – 50 osob). U víkendových akcí Vám můžeme zajistit ubytování účastníků. Po dohodě s provozovatelem restaurace, lze zajistit stravování a pohoštění v samostatném salónku, mimo běžný provoz restaurace.

Zajistíme Vám rovněž krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem kanceláří, zasedacích a školících místností dle Vašich požadavků a potřeb.

 

Orientační ceník dlouhodobého pronájmu

Nájemné 1350 Kč/m2/rok
Služby 650 Kč/m2/rok
El. energie dle skutečné spotřeby

Ceny jsou uvedené bez DPH

 

Orientační ceník krátkodobého pronájmu

Společenská místnost (45 m2) od 230 Kč/hod
Školící místnost (45 m2) od 1800 Kč/den

Ceny jsou uvedené bez DPH