Ubytovna

Poskytujeme krátkodobé i dlouhodobé ubytování, které je vhodné zejména pro studenty, ale i pro pracovníky na služební cestě, osoby dojíždějící za prací, turisty, účastníky sportovních a kulturních akcí, školní výlety. V případě potřeby tedy umíme zabezpečit i ubytování větších skupin.

Máme dva typy pokojů:

  • Dvoulůžkové pokoje se sociálním zázemím

    Jedná se o ubytovací buňku, která je rozdělena na 2 dvoulůžkové pokoje se společnou předsíňkou, s kuchyňkou, WC a sprchovým koutem. Kuchyňka je vybavena ledničkou, vařičem a dřezem s teplou a studenou vodou. Kapacita těchto pokojů je 84 lůžek.

  • Dvou až čtyřlůžkové pokoje kolejního typu

    Samostatné sociální zázemí pro muže a ženy (sprcha, WC), jsou společné pro tyto pokoje na každém patře. Pokoje jsou vybaveny ledničkou a vařičem. Kapacita těchto pokojů je 35 lůžek.

Samozřejmostí je rovněž připojení k internetu – WiFi.

Na recepci je možno zapůjčit zdarma kuchyňské nádobí, talíře, příbory, rychlovarnou konvici, žehličku s žehlícím prknem a vysavač.

Ubytovaní mají k dispozici v přízemí budovy dvě automatické pračky a sušičky prádla. Použití je za poplatek a je možnost si koupit i prací prostředky.

Parkování je zajištěno na parkovišti před budovou. Také je možné parkovat v blízkém okolí na vyznačených parkovacích místech na městské komunikaci.

 

Ceník ubytování

Pokoj Cena za 1 noc
1–5 nocí 6–30 nocí
Pokoj se sociálním zázemím 420 Kč/lůžko 360 Kč/lůžko
Pokoj kolejního typu 360 Kč/lůžko 320 Kč/lůžko

Uvedené ceny jsou včetně zákonné sazby DPH

V případě dlouhodobého ubytování nebo velkých skupin osob poskytujeme slevu z ceny. Rovněž dlouhodobě ubytovaným studentům poskytujeme zajímavou slevu.

Úhradu za ubytování je možné realizovat platební kartou nebo v hotovosti.

 

Byty

V nově zrekonstruovaných prostorech v 5. etáži, jsme vybudovali malometrážní byty, které nabízíme k dlouhodobému pronájmu. Byty mají výměru 21 m2, 27 m2, 33 m2 a 45 m2. Jsou orientovány na jižní a severní stranu. Byty mají krásný výhled na město Zlín a okolní.

Součástí bytu je kuchyňská linka s dřezem a sklokeramickým sporákem s troubou. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, WC a přípojkou pro pračku.

V bytech je možno se připojit k internetu přes rychlé WiFi nebo pomocí ethernet zásuvky.


Nájemné: od 165 Kč/m2/měs. vč. DPH

Spotřebu energií hradí nájemce dle skutečné spotřeby. Součástí každého bytu jsou měření teplé a studené vody a elektroměr. Energie jsou hrazeny formou měsíční zálohy a na konci kalendářního roku je provedeno vyúčtování uhrazených záloh na základě skutečné naměřené spotřeby. Vytápění bytu a služby spojené s užíváním bytu jsou hrazeny paušální měsíční částkou, která je stanovena na základě velikosti plochy bytu.